Strona Główna Partnerzy

Zaprzyjażnione firmy remontowe

Poniżej prezentujemy firmę, z którą mieliśmy okazję współpracować, przekonać się o umiejętnościach jej pracowników i której usługi szczerze polecamy.

Malowanie mieszkań w Lublinie

Rekomendujemy usługi ekipy remontowej Mariusza Kalinowskiego, działającej w Lublinie i jego okolicach, która specjalizuje się w malowaniu mieszkań, stosując najróżniejsze techniki oraz dostępne na rynku rodzaje farb. Jest to zespół ludzi, których cechuje nie tylko duże doświadczenie i znajomość fachu, ale i pasja, z jaką podchodzą do swojej pracy. To bardzo istotny atut gdyż "malować każdy może", jednak w praktyce efekt końcowy nie zawsze jest zbieżny z zamierzonym. W przypadku tej firmy możesz być pewny i spokojny, że zlecenie zostanie wykonane z należytą starannością a pomalowane mieszkanie będzie wyglądało jak świeżo po remoncie jeszcze przez długie lata.

Możesz również liczyć na wiele cennych porad jak prawidłowo łączyć kolory, jakie farby są najbardziej odpowiednie do poszczególnych pomieszczeń i jakich często spotykanych błędów unikać.

Na przestrzeni lat współpracowaliśmy z wieloma firmami i kilka z nich możemy z czystym sumieniem polecić, tak jak usługi malarskie ekipy z Lublina, co też niniejszym czynimy.

Właściciel PRB Perfekt
Paweł Nawrocki

Satysfakcja Murowana!