Strona Główna Gładzie i Tynki Dekoracyjne

Gładź gipsowa

Istnieje wiele sposobów na atrakcyjne wykończenie ścian czy sufitu, jednak od lat dużym powodzeniem cieszą się równe i gładkie powierzchnie. Firma Perfekt specjalizuje się między innymi w nakładaniu gładzi gipsowych, dzięki którym uzyskujemy nie tylko efekt gładkich ścian, ale również maskujemy wszelkie ich niedoskonałości. Idealnie położona gładź na sufitach i ścianach, bardzo ładnie prezentuje się pomalowana zarówno jasnymi, stonowanymi, jak i najbardziej awangardowymi kolorami.
Oferujemy usługi kładzenia gładzi gipsowej różnymi technikami z wykorzystaniem wszelkich dostępnych na rynku materiałów.

Tynki dekoracyjne

Są to masy tynkarskie, które najczęściej wykorzystuje się jako warstwę wykończeniową w systemach dociepleń zewnętrznych, ale również na zwykłych murach. Coraz większą popularnością cieszy się położenie tynków dekoracyjnych we wnętrzach. Dzięki ich właściwościom można uzyskać estetyczne, ozdobne i bardzo odporne na uszkodzenia powłoki, szczególnie przydatne w takich pomieszczeniach jak: przedpokoje, korytarze, klatki schodowe itp. Tynki, które kładziemy pozwalają na uzyskanie szerokiej gamy kolorów w różnej gradacji ziaren i praktycznie dowolnej fakturze.

 

| Gładzie gipsowe i tynki dekoracyjne - Cennik | Oferta usług remontowych |

Położymy Gładzie i Tynki

Usługi nakładania gładzi gipsowych
Położenie gładzi gipsowej

Nakładanie tynków dekoracyjnych - Łódź
Tynk dekoracyjny na ścianie

Tynki dekoracyjne- różne rodzaje
Przykłady tynków ozdobnych