Szybki kontakt

695 581 108 - Numer telefonu do firmy remontowej PERFEKT

Dłoń z telefonem

Kompleksowe remonty mieszkań i domów

Zadzwoń!

ZAUFAJ DOŚWIADCZONEJ EKIPIE FACHOWCÓW!

Hasło reklamowe firmy: Tanio! Solidnie! Terminowo!

Logo facebook

Ze względu na dużą ilość zleceń, zarezerwuj termin z odpowiednim wyprzedzeniem!

Home O Firmie

Firma Remontowa PERFEKT

W tym miejscu chcielibyśmy nieco przybliżyć naszą firmę i przedstawić podstawowe informacje z zakresu jej powstania oraz działalności w branży remontowej i wykończeniowej.

Logo firmy remontowej Perfekt

Adres siedziby i dane firmy

PRB PERFEKT Paweł Nawrocki
ul. Bugaj 12/7/8
95-200 Pabianice
woj. łódzkie
NIP: 7691243883
REGON: 101018625

Krótka historia powstania i stawiane cele

Na rynku usług remontowo-budowlanych istniejemy od roku 1995. Z biegiem tych prawie 30-tu lat wiele się zmieniało. Zdobywaliśmy doświadczenie, doskonaliliśmy swoje umiejętności, pojawiały się coraz to nowsze technologie, zwiększała się również różnorodność dostępnych materiałów, ale pewne kwestie zawsze pozostawały niezmienne. Nigdy nie zmienił się nasz zapał i sposób podejścia do wykonywanej pracy. Jak na początku działalności tak i dziś, kładziemy olbrzymi nacisk na perfekcję i wysoką jakość przy rozsądnie skalkulowanych cenach naszych usług remontowych. Dzięki takim założeniom, doświadczeniu oraz profesjonalizmowi, udało nam się wyrobić markę i zdobyć solidnie ugruntowaną pozycję na lokalnym rynku firm branży remontowo-wykończeniowej.

Obszar działania i ogólny zakres usług remontowych

Działamy głównie na terenie województwa łódzkiego - Pabianice, Łódź, Łask, Bełchatów i okolice. Wykonujemy remonty, wykończenia wnętrz oraz różnego rodzaju drobne prace budowlane dla osób prywatnych, firm i instytucji. Nasze usługi świadczymy w sposób kompleksowy – od projektu, przez zakup i dowóz materiałów, do terminowego zakończenia prac remontowych z zamierzonym i w pełni satysfakcjonującym efektem wykończenia. Przy realizacji zleconych projektów służymy radą i fachową pomocą w doborze najbardziej korzystnych dla Klienta rozwiązań pod względem materiałowym, konstrukcyjnym, technologicznym i oczywiście cenowym. Jesteśmy gotowi na wszelkie, nawet najbardziej wymyślne i awangardowe wyzwania.

Zadowolenie Klientów to podstawa!

Jeśli wciąż nie jesteś przekonany, czy właśnie nam powierzyć remont, adaptację, bądź renowację swoich pomieszczeń, popytaj wśród znajomych, a z pewnością niejedna osoba szczerze poleci naszą firmę i jej usługi.

Satysfakcja Murowana!