Strona Główna O Firmie

O Firmie Remontowej PERFEKT

Historia powstania i stawiane cele

Na rynku usług remontowo-budowlanych istniejemy od roku 1995. Z biegiem tych ponad 20-tu lat wiele się zmieniało. Zdobywaliśmy doświadczenie, doskonaliliśmy swoje umiejętności, pojawiały się coraz to nowsze technologie, zwiększała się również różnorodność dostępnych materiałów, ale pewne kwestie zawsze pozostawały niezmienne. Nigdy nie zmienił się nasz zapał i sposób podejścia do wykonywanej pracy. Jak na początku działalności tak i dziś, kładziemy olbrzymi nacisk na perfekcję i wysoką jakość przy rozsądnie skalkulowanych cenach. Dzięki takim założeniom, doświadczeniu oraz profesjonalizmowi, udało nam się wyrobić markę i zdobyć solidnie ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym.

Obszar działania i ogólny zakres usług

Działamy głównie na terenie województwa łódzkiego - Pabianice, Łódź, Łask, Bełchatów i okolice. Wykonujemy remonty, wykończenia wnętrz oraz różnego rodzaju prace budowlane dla osób prywatnych, firm i instytucji. Nasze usługi świadczymy w sposób kompleksowy – od projektu, przez zakup i dowóz materiałów, do terminowego zakończenia prac z zamierzonym i w pełni satysfakcjonującym efektem. Przy realizacji zleconych projektów służymy radą i fachową pomocą w doborze najbardziej korzystnych dla Klienta rozwiązań pod względem konstrukcyjnym, technologicznym i cenowym. Jesteśmy gotowi na wszelkie, nawet najbardziej wymyślne i awangardowe wyzwania.

Zadowolenie Klientów to podstawa!

Jeśli wciąż nie jesteś przekonany czy właśnie nam powierzyć remont, adaptację czy renowację swoich pomieszczeń, popytaj wśród znajomych, a z pewnością niejedna osoba szczerze poleci nasze usługi.

Satysfakcja Murowana!