Strona Główna Malowanie i Tapetowanie

Malowanie ścian i sufitów

Jednym ze sposobów na szybką i stosunkowo tanią renowację wnętrz mieszkań, biur bądź obiektów użyteczności publicznej, jest malowanie ścian oraz sufitów. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi malarskie począwszy od usuwania starych powłok, następnie przez szpachlowanie - ewentualnie gładź, gruntowanie, do nałożenia odpowiedniej ilości warstw farby. Stosujemy wszelkie możliwe techniki, zależnie od rodzaju farby, podłoża i wielkości powierzchni. Korzystając ze zdobytego doświadczenia, chętnie doradzamy jak odpowiednio dobierać kolory do określonych pomieszczeń.

Oprócz ścian i sufitów w mieszkaniach bądź biurach, oczywiście malujemy również kaloryfery, rury, okna, drzwi i wszystkie inne powierzchnie, które tego wymagają.

Technika malowania natryskowego

Jest to nakładanie farby metodą natryskową - pod ciśnieniem za pomocą agregatu hydrodynamicznego. Stosujemy tę metodę i dzięki temu uzyskujemy świetny efekt w bardzo krótkim czasie. Agregatu używamy rzadziej wewnątrz mieszkań, natomiast jego wykorzystanie okazuje się szczególnie przydatne przy dużych powierzchniach, np. przy malowaniu elewacji budynków oraz wnętrz obszernych obiektów przemysłowych.

Tapetowanie

Jak w przypadku farb, tak i tapet, istnieje wiele rodzajów i gatunków a każdy z nich ma swoje zalety oraz wady - przeczytaj artykuł. Często jednak odpowiednio dobrane, z oryginalnym wzorem i fakturą, umożliwiają uzyskanie doskonałego efektu, którego nie da się osiągnąć poprzez zastosowanie jakichkolwiek farb. Coraz bardziej modne staje się łączenie, w tym samym pomieszczeniu, tapetowania np. jednej ze ścian, z pomalowaniem pozostałych w odpowiednio dobranym kolorze.
Jesteśmy fachowcami także w tym sposobie wykończenia wnętrz i usługi związane z tapetowaniem również świadczymy w sposób kompleksowy. Ogromną wagę przywiązujemy do jakości i estetyki wykonywanych prac.

 

| Malowanie i Tapetowanie - Cennik | Oferta usług remontowych |

Malujemy i Tapetujemy

Malowanie wnętrz mieszkań
Ręczne malowanie wałkiem

Sciany malowane na czerwono oraz sufit na biało
Pomalowane ściany i sufit

Dwie tapety z borderem ozdobnym
Połączenie tapet borderem 

Na jednej ścianie tapeta, na pozostałych farby
Połączenie tapety i farb