Szybki kontakt

Numer telefonu do firmy remontowej PERFEKT

Dłoń z telefonem

Realizujemy zlecenia z Łodzi, Pabianic, Bełchatowa, Łasku i nie tylko...

Zadzwoń!

SOLIDNA FIRMA!

RZETELNY FACHOWIEC!

Logo facebook

Home Malowanie i Tapetowanie

Malowanie ścian i sufitów

Jednym ze sposobów na szybką i stosunkowo tanią renowację wnętrz mieszkań, domów, biur bądź innych obiektów użyteczności publicznej, jest malowanie ścian oraz sufitów. Taki rodzaj renowacji nie należy do specjalnie trudnych i w prywatnych lokalach zapewne niejedna osoba potrafi dokonać jej sama, bez konieczności korzystania z usług profesjonalnego malarza. Należy jednak pamiętać, iż wyspecjalizowany fachowiec zrobi to solidniej i na pewno szybciej. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi malarskie począwszy od usuwania starych powłok, następnie przez szpachlowanie nierówności - ewentualnie gładź, gruntowanie, do nałożenia odpowiedniej ilości warstw farby. Stosujemy wszelkie możliwe techniki malowania, zależnie od rodzaju farby, podłoża i wielkości powierzchni. Korzystając z nabytego przez lata doświadczenia, chętnie doradzamy jak odpowiednio dobierać kolory do określonych pomieszczeń, w zależności od ich przeznaczenia użytkowego.

Oprócz ścian i sufitów w mieszkaniach, w domach, bądź w biurach, oczywiście malujemy również inne powierzchnie takie, jak np. kaloryfery, rury, okna, drzwi i wszelkie pozostałe, które tego wymagają, lub są przeznaczone do odnowienia, czy też po prostu do zmiany kolorystyki.

Technika malowania natryskowego

Jest to nakładanie farby metodą natryskową - pod ciśnieniem za pomocą agregatu hydrodynamicznego. Stosujemy tę metodę i dzięki temu uzyskujemy świetny efekt w bardzo krótkim czasie. Agregatu używamy rzadziej wewnątrz mieszkań, natomiast jego wykorzystanie okazuje się szczególnie przydatne przy dużych powierzchniach ścian zewnętrznych, np. przy malowaniu elewacji budynków, ale i przy malowaniu wnętrz obszernych obiektów przemysłowych.

Tapetowanie

Jak w przypadku farb, tak i tapet, istnieje wiele rodzajów i gatunków, a każdy z nich ma swoje zalety oraz wady. Często jednak odpowiednio dobrane, z oryginalnym wzorem i fakturą, umożliwiają uzyskanie doskonałego efektu, którego nie da się osiągnąć poprzez zastosowanie jakichkolwiek farb. Coraz bardziej modne staje się łączenie, w tym samym pomieszczeniu, tapetowania np. jednej ze ścian, z pomalowaniem pozostałych w odpowiednio dobranym kolorze.
Jesteśmy fachowcami także w tym sposobie wykończenia wnętrz i usługi związane z tapetowaniem również świadczymy w sposób kompleksowy. Ogromną wagę przywiązujemy do jakości i estetyki wykonywanych prac.

Potrzebny dobry malarz lub tapeciarz? - dzwoń do nas!

Zobacz też:

Malujemy i Tapetujemy

Wałek malarski na tle czerwonej ściany
Ręczne malowanie wałkiem

Sciany pomalowane na czerwono oraz sufit na biało
Pomalowane ściany i sufit

Dwie tapety z borderem ozdobnym
Połączenie tapet borderem

Na jednej ścianie tapeta, na pozostałych farby
Połączenie tapety i farb