Szybki kontakt

Numer telefonu do firmy remontowej PERFEKT

Dłoń z telefonem

Realizujemy zlecenia z Łodzi, Pabianic, Bełchatowa, Łasku i nie tylko...

Zadzwoń!

SOLIDNA FIRMA!

RZETELNY FACHOWIEC!

Logo facebook

Home Docieplenia Domów i Poddaszy

Docieplanie budynków

Jeśli chcesz w znacznym stopniu oszczędzić energię, a co za tym idzie także koszty, powinieneś zadbać o właściwe docieplenie elewacji swojego domu. Nasza firma zajmuje się kompleksowo docieplaniem budynków, stosując przede wszystkim nowoczesne, zewnętrzne systemy, które zapewniają długoletnią i wydajną izolację cieplną:

  • docieplanie styropianem
  • docieplanie wełną mineralną

Po zastosowaniu jednego z powyższych, mając na uwadze wygląd i estetykę ścian zewnętrznych, stosujemy różnorodne tynki o bogatej kolorystyce i dużej odporności na czynniki atmosferyczne. Więcej o naszych usługach związanych z renowacjami budynków z zewnątrz dowiesz się pod zakładką Remonty elewacji.

Ocieplanie i zabudowa poddaszy

Planując adaptację poddasza do celów użytkowych musisz wiedzieć, iż niezależnie od rodzaju pokrycia dachowego, bardzo ważnym elementem jest wykonanie właściwej izolacji termicznej tj. ocieplenia m.in. z wełny mineralnej. Firma Perfekt ma w tej dziedzinie olbrzymie doświadczenie. Wykonujemy konstrukcje ociepleń poddaszy składające się z odpowiedniej ilości warstw, które chronią przed utratą ciepła zimą i zbyt dużym nagrzewaniem w czasie lata. Dodatkową, bardzo istotną rolą, jaką pełni ocieplenie, jest izolacja akustyczna poddasza.
Do wykończenia "na gotowo" stosujemy systemy suchej zabudowy GK (gips-karton).

Zobacz też:

Ocieplamy i Docieplamy

Widok fragmentu elewacji docieplonego budynku
Docieplenie budynku z zewnątrz

Widok poddasza ocieplonego wełną mineralną
Ocieplenie poddasza wełną

Widok okien na zaadoptowanym poddaszu
Adaptacja poddasza