Szybki kontakt

Numer telefonu do firmy remontowej PERFEKT

Dłoń z telefonem

Realizujemy zlecenia z Łodzi, Pabianic, Bełchatowa, Łasku i nie tylko...

Zadzwoń!

SOLIDNA FIRMA!

RZETELNY FACHOWIEC!

Logo facebook

Home Układanie Płytek

Układanie płytek - Glazura i terakota

Podstawowym celem położenia płytek ceramicznych, bądź glazury, jeszcze do niedawna była ochrona ścian i podłóg przed wilgocią oraz zabrudzeniami. Dziś można zaryzykować stwierdzenie, iż ta funkcja schodzi na drugi plan, a glazurę, terakotę czy gres, możemy układać nie tylko w łazienkach i kuchniach, ale również w pokojach i salonach, gdzie przede wszystkim dekorują oraz zdobią ich wnętrza.

Nasze usługi glazurnicze - kafelkowanie

Firma Perfekt w sposób profesjonalny świadczy wszelkie usługi glazurnicze, innymi słowy oferujemy kafelkowanie na najwyższym możliwym poziomie. Kładziemy płytki na ścianach, podłogach, balkonach, tarasach i wszędzie tam, gdzie sobie zażyczysz. Tworzymy ciekawe i oryginalne aranżacje z płytek o różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych, stosujemy także połączenia ceramiki z drewnem bądź kamieniem.

Używamy najlepszych dostępnych na rynku materiałów do odpowiedniego przygotowania podłoża, klejenia glazury i uszczelniania spoin między płytkami tak, aby efekt naszej pracy był niezmiennie piękny i trwały przez długie lata. Zachęcamy do korzystania z naszych usług związanych z kafelkowaniem, które świadczymy z dużą dokładnością i dbałością o estetykę wykonania.

Potrzebny płytkarz lub glazurnik? - dzwoń do nas!

Zobacz też:

Układamy Płytki

Widok ręki ze szpachelką w trakcie układania płytek i fugowania
Układanie płytek i fugowanie

Położenie płytek w łazience na poddaszu
Łazienka na poddaszu

Ułożenie glazury na ścianach i podłodze
Ułożenie glazury

Położona glazura i terakota czerwona
Glazura i terakota