Strona Główna Układanie Płytek

Układanie płytek - Glazura i terakota

Podstawowym celem położenia płytek ceramicznych bądź glazury, jeszcze do niedawna, była ochrona ścian i podłóg przed wilgocią oraz zabrudzeniami. Dziś można zaryzykować stwierdzenie, iż ta funkcja schodzi na drugi plan a glazurę, terakotę czy gres, możemy układać nie tylko w łazienkach i kuchniach ale również w pokojach i salonach, gdzie przede wszystkim dekorują oraz zdobią ich wnętrza.

Nasze usługi glazurnicze - kafelkowanie

Firma Perfekt w sposób profesjonalny świadczy wszelkie usługi glazurnicze, innymi słowy oferujemy kafelkowanie na najwyższym możliwym poziomie. Kładziemy płytki na ścianach, podłogach, balkonach, tarasach i wszędzie tam, gdzie sobie zażyczysz. Tworzymy ciekawe i oryginalne aranżacje z płytek o różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych, stosujemy także połączenia ceramiki z drewnem bądź kamieniem.

Używamy najlepszych dostępnych na rynku materiałów do odpowiedniego przygotowania podłoża, klejenia glazury i uszczelniania spoin między płytkami tak, aby efekt naszej pracy był niezmiennie piękny i trwały przez długie lata. Zachęcamy do korzystania z naszych usług związanych z kafelkowaniem, które świadczymy z dużą dokładnością i dbałością o estetykę wykonania.

 

| Usługi glazurnicze - Cennik | Oferta usług remontowych |

Układamy Płytki

Układanie płytek
Układanie płytek i fugowanie

Położenie płytek w łazience na poddaszu
Łazienka na poddaszu

Ułożenie glazury na ścianach i podłodze
Ułożenie glazury

Glazura i terakota czerwona - kładzenie
Glazura i terakota